Федерация бильярдного спорта Украины
Стремись к лучшему! Играй с лучшими! Будь лучшим!
 
/ Новости бильярдного спорта / Особисто-командний Чемпіонат ЗВО України серед науково-педагогічних працівників з більярду „Динамічна піраміда”- Кубок Білозерова.

 

БЛАГОДІЙНІ ЗМАГАННЯ З БІЛЬЯРДНОГО СПОРТУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

 

Особисто-командний Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з спортивного більярду „Динамічна піраміда"- Кубок Білозерова відкрився 27 квітня 2024 року в місті Полтава за адресою: м, Першотравневий проспект, 24, більярдний клуб Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
В турнірі приймала 16 спортсменів, з 7 ЗВО України.
На відкритті були нагороджені подякою МОН ректор Онищенко В.О.-за розвиток більярдного спорту серед школярів, студентів, науково-педагогічних працівників в закладах вищої освіти України та з нагоди 5-ї річниці Більярдного клубу «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Білозеров Дмитро За допомогу в організації благодійних змагань з більярдного спорту на підтримку ЗСУ. Прибувші з фронту, науковці , учасники бойових дій Боднар Михайло та Ковальчук Андрій вручили прапори України з автографами Кременецьких козаків 85 батальйону ректору Онищенко В.О. та Білозерову Дмитру.
І головне на зібрані кошти науковців більярдистів, які передані нашому колезі-волонтеру Гуденку Олександру, який організовує і доставляє необхідні речі на передову.

 

  

 

 

 

 

 
 
 

Партнеры

 

         БК "ПРОМЕНАДА"       Бердянский завод резинотехнических изделий

    Национальная федерация бильярда Грузии  

 Національна федерація снукера України